Zobacz co oferujemy

AMD Reklama to koszalińska agencja reklamowa, która powstała w 1999 roku. Nasza oferta zawiera w sobie całość działań, które składają się na proces sukcesu biznesowego naszych Klientów. Nasza sumienność oraz terminowość pozwala uzyskać całkowite zadowolenie Klienta ze współpracy z naszą firmą. Pracujemy na urządzeniach renomowanych marek wykorzystując w tym najwyższej jakości produkty.

pic

Druk wielkoformatowy

Oferujemy wydruki wielkoformatowe na nowoczesnej solwentowej maszynie. Wykonujemy nieograniczone formatami zamówienia, przy minimalizacji czasu realizacji i wszystko to za rozsądna cenę. Oferujemy także usługę montażu.

Druk offsetowy

Oferujemy Państwu całą gamę projektów offsetowych począwszy od ulotkek reaklmowych poprzez foldery, broszury, niezbędne w każdym biurze papiery firmowe, listowniki, wizytówki aż po teczki firmowe, opakowania produktowe.

Litery przestrzenne

Oferujemy litery podświetlane LED, które stanowią elegancką i prestiżową, przyciągającą wzrok reklamę. Wykonujemy także litery ze styroduru, którego główne zalety to odporność na warunki atmosferyczne, lekkość, wytrzymałość, minimalne wchłanianie wody.

Projektowanie

Oprócz bardzo wysokiej jakości druku oferujemy Państwu profesjonalne projekty graficzne, z dbałością o każdy szczegół. Projektujemy wszelkie materiały do druku, a także inne materiały na potrzeby Klienta.
Copyright © 2013 - 2018 AMD Reklama. Projekt strony: Pretolab